Kızlık zarı nasıl bozulur resimli anlatım

Kızlık zarının nasıl bozulduğunun resimli anlatımı hakkında geniş bilgi için yazımızı okuyunuz WhatsApp . Bayanlarda kızlık zarı bozulması sonrası ne kadar kan gelir, kaç gün sürer, ağrı olur mu ? gibi sorularınızı yanıtlıyoruz. Ama merak etmeyin bakireliğin bozulmuş olması geri dönüşü olmayan bir süreç değildir, aradan yıllar bile geçse kızlık zarı dikimi yaparan bakireliğiniz geri kazanabilirsiniz. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi sonsuz süreli olup tüm dünyada en fazla tercih görür, geçici kızlık zarı dikimi ise evliliğe 1 hafta kala veya daha az süre varken yapılır. Kızlık zarı dikimi fiyatları için telefonla arayın veya üzerinden yazın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Bozulması

Kızlık zarı bozulma anı görüntüleri

Kızlık bozma

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.