Bozulmuş kızlık zarı belirtileri

Bozulmuş kızlık zarı belirtileri arasında neleri sayabiliriz, ayrıca kızlık zarı zedelenmesi belirtileri ile arasında ne fark vardır,  bakirelerde kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler nelerdir ?  normal cinsel ilişki olmadan kızlık zarı nasıl bozulur animasyon şeklinde nereden izleyebilirim ?  sürtünme ile kızlık zarı kanaması ne kadar olur ? kanama dışında  kızlik zari bozulma belirtileri hangileridir,  kızlık zarı öncesi ve sonrası resimleri arasında en bariz fark nedir ? bozulmamış kizlik zari parmakla nasil hissedilir, durup dururken zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarının bozulmasını uzaktan teşhis etmeye yönelik birçok efsanevi söylemler vardır halk arasında, bir bayanın bekareti bozuldu ise kalçalarında genişleme olacağı ve kilo alımı gerçekleşeceği söylenir, bunlar tamamen gerçek dışınıdır, belki genç kızların evlendikten sonra artık kendilerine eskisi kadar dikkat etmemeleri ve beni beğenen beğendi psikolojisi ile kilo alıyor olmaları bu inannışa yol açıyor olabilir. Aslına bakarsanız kızlığınızın bozulup bozulmaması vücudunuzdaki hormanal ve biyokimyasal süreçlerin umurunda bile değildir. Buna karşılık derin psikolojik etkileri kişiden kişiye farklı olmak şartı ile olabilir, mesela aktif cinsel yaşantısı olan bayanların bakire bayanlara göre ses tonu ve kullandığı kelimeler farklı olabilir, yürüyüş , haraketler, oturuş değişebilir ama bu değişimlerin hiçbiri bekaretin bozulmasına dayandırılamaz tamamen sosyal tabanlı psikolojik etkileridir. Tabiki bilinç altındada büyük bir devrim yaşanmıştır, rüyalarda bile sonuca ulaşamayan cinsel girişimler tam birleşmeli seksuel aktivite ile doruk noktasına çıkmıştır, bilinç altında tüm ayrıntıları kaydedilen bu deneyimler rüyalardada farklı boyutlarda tekrarlanır, tatmin edilen bilinç altı gündelik yaşantıya uyguladığı baskıyı büyük ölçüde azaltır, ahlak, din ve geleneklerden oluşan sosyal duvarlar ciddi ölçüde incelir , boyları kısalır ve göz mesafesinden artık duvarın arkasındakiler sizi daha rahat görebilmeye başlar, tüm bunlar daha rahat görünümlü , kendinden emin bir kişilik inşa edebilir, artık o utangaç sivilceli kız gitmiş yerine olaylara hakim ve fikrini açıkça söyleyebilen genç bir kadın gelmiştir.

Bozulmuş kızlık zarı belirtilerini daha dar anlamada ele alırsak henüz daha muayene olmadan size alarm verecek en önemli bulgu cinsel ilişki veya en azından sürtünme ile alakalı bir kızlık zarı kanamasıdır, miktarının az olması bekeretinizin bozuılmadığı anlamına gelmez, hiç kanama gelmedi ise esnek kızlık zarı ihtimali söz konusudur. Bunun dışında kızlık zarı yırtılırken bazı bayanlarda ağrı ortaya çıkar ama şart değildir. En doğru sonucu bu belirtiler üzerinden değil ancak kızlık zarı muayenesi ile alabilirsiniz. Kızlık zarı muayenesi ve kızlık zarı dikimi fiyatları için WhatsApp  den yazabilirsiniz, yada dan arayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Bozulması

Kızlık zarı bozulma anı görüntüleri

Kızlık bozma

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.