Kızlık zarım bozuldu

İstanbul Bakırköy'deki jinekoloji muayenehanemizi himen yani bakirelik zarı ile ilgili kızlık zarı bozuldu nasıl tamir ettirebilirim, kızlık zarımı nasıl diktirebilirim, ilişkiye girdim kan geldi kızlık zarı bozulma belirtisimidir, bir kereden birşey olur mu, kızlık zarım bozuldu ama kan gelmedi gibi birçok soru geliyor, kimi telefonla arıyor, kimide WhatsApp  üzerinden yazıyor, kızlık zarı diktirme fiyatlarımızı öğreniyorlar, sizinde bekaret zarı yırtılması hakkında merak ettiğiniz birşeyler varsa aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum olarak sorabilirsiniz, tüm yorum ve sorular cep telefonu ekranıma düşüyor ve hemen yanıt verebiliyorum :

DOKTORA SORU SOR    CEVAPLARI OKU

Kızlık zarınızın bozulduğunda neler olup neler olmayacağına geri döndersek, ilk cinsel ilişki ile veya cinsel sürtünme, vajinaya parmak sokma gibi durumlarda bekaretin bozulmasına işaret eden en önemli bulgu kızlık zarı kanamasıdır, bu saydığım sebeplerle kan gelirse kızlık zarınız büyük ihtimalle bozulmuştur, tabiki muayene etmeden kesin konuşulamaz, çünkü bayanlarda farklı kızlık zarı çeşitleri söz konusu olabilir. Tam birleşme ile gerçekleşen cinsel ilişkide penis vajinaya sadece bir kez bile girse kızlık zarı kanamadı, az kanadı, sadece peçeteye lekelenme şeklinde pembelik geldi gibi sonuçlar önemsizdir ve kızlık zarı bozulmuştur. Esnek kızlık zarı çeşidinde bile ilk cinsel ilişkide zarın ortasındaki abartılı adet deliği genişler ve etrafında minik çentikler oluşur, kızlık zarı muayenesinde ilişkiye girilmiş esnek kızlık zarı veya ilişkiye müsait kızlık zarı olarak değerlendirilir.

Kızlık zarı bozulduktan sonra genelde ilişkiye devam edilir, kızlık zarı kanaması birkaç damla gibi az miktarda geldi ise vajina duvarına ve penis cildine sıvanacağı için kanama olmadı görünümü yaratabilir, özelliklede yarım ay şeklindeki kızlık zarlarında bu sık yaşanır. Eğer sizin için kızlık kanı önemli ise ilk giriş sonrası kanamayı gözleyip ilişkiye sonra devam edebilirsiniz.

Kızlık zarınız bozulduktan sonra bunun bir yanlışlık sonucu olduğunu düşünüyorsanız geri dönüş yolunuz kızlık zarı dikiminden geçecektir, İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır öğrenmek için bizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den fiyat listesi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarım bozuldu mu nasıl anlaşılır kızlık kanı geldi ise ihtimal yüksektir, kızlık zarım bozuldu ne yapmalıyım özel birşey yapmanıza gerek yoktur, kızlık zarım bozuldu ama ilişkiye giremiyorum diyorsanuz muayene gerektirir bir durumdur, kızlık zarım bozuldumu bilmiyorum gibi ikilemlerde kalmaktansa kızlık testi yaptırmak en iyisidir, kızlık zarı yırtılırken erkek hisseder mi evet bazen hisseder, kızlık zarının bozulup bozulmadığı nasıl anlaşılır, genelde kanama olup olmadığına bakılır, kızlık zarı kaç cmden sonra bozulur, genelde 2 cm derindedir, kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler arasında anlamlı bir bulgu yoktur.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Bozulması

Kızlık zarı bozulma anı görüntüleri

Kızlık bozma

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.