Kızlık Zarı Bozulması

Kızlık zarı bozulması hakkında İstanbul'da çok soru geliyor , özelliklede evlilik öncesi bekareti bozmamaya özen göstererek gerçekleştirilen sürtünme şeklindeki ön sevişmelerde kızlık zarı patlaması veya bozulması sık yaşanıyor. Böyle durumlarda yaşanan olayın özeti ile beraber bizi arayan birçok genç bayan ve üzerinde sorumluluk hisseden genç erkek var. Bu yazımızda jinekolojinin en mahrem konusuna kızlık zarının bozulma durumlarına fokus yapıyoruz ve çok merak edilen kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı , kalınmanaz mı , kızlık zarı bozulduktan sonra acaba ilişikiye devam edilir mi , yoksa durmak mı gerekir , kızlık zarı bozulma belirtileri , bekaret yırtılma emareleri nelerdir , kızlık zarı bozulma nedenler ve durumları , kızlık zarının bozulmuş hali ile yırtılmış hali , kızlık zarının patladığını nasıl anlarız yada bekaret zarının bozulduğunu nasıl anlarız, kızlık zarı bozulduğu zaman ne kadar kan gelir , kızlık zarı bozulması nasıl oluyor , İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? gibi konulara değiniyoruz.

Kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlamak için İstanbul'da kızlık zarı muayeneside en iyi doktorlar için tıklayın.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak şu kadar tl seviyelerinden başlar diye sitelere yazamıyoruz, kızlık zarı bozulması kızlık testi veya bekaret muayenesi ile sabit hale gelen bir bayan öncelikle kızlık zarı dikimi düşünerek bu konuda himenoplasti fiyatlarını araştırmaya başlar , bu bahsettiğim başlangıç ücretleri genellikle İstanbul'da kızlık zarı diken jinekologlar tarafınca en basit ameliyat metodu olan geçici kızlık zarı dikimi için uygulanır, ama kızlık zarı diktirme operasyonlarında en fazla istenen metod olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da bu kadar tl'den az değildir diye yazamıyoruz , ayrıca artık sacede kızlık zarı dikimi ile yetinmeyip , fantastik bir gerdek gecesi deneyimi deneyimleyebilmek için bir çok bayan kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatını kombine olarak yaptırmak istiyor, bu durumda dikim ve daraltma ücreti toplam şu kadar tl gibi bir rakam ortaya çıkabiliyor diye yazmıyoruz. Tıbbi etik ve kanunlar sadece telefon ve WhatsApp gibi birebir fiyat vermeye izin veriyor. Keza daha sağlam olsun ve zor yırtılsın isteyenler için çift kat flep yöntemide bu kadar tl gibi fiyatlarla İstanbul'da yapılabiliyor yazmıyoruz.

İstanbul'da kızlık zarı dikimi yapan en iyi doktorlar için tıklayınız.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarı bozulma durumu olan birçok bayan kızlık zarı diktirmeyi planlıyor , fakat kafalarında sıklıkla yer eden bir soru oluyor , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? diye endişe ediyorlar. Aristo mantığına göre haraket ederseniz kızlık zarı dikimi anlaşılacak olsa hiç böyle bir ameliyat sistemi olmazdı ve popülarite kazanmazdı . Dolayısı ile sanatsal dokunuşlara sahip tecrübeli bir jinekolog tarafınca yapılmış olan kızlık zarı dikimi çok büyük ihtimalle anlaşılmaz ve kızlık zarının önceden dikildiği belli olmaz.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Size bir mucize gibi gelmesin kızlık zarı bozulmadan hamile kalan birçok hasta geliyor , hatta bazıları farklı şikayetlerle geliyor ve ultrasonla baktığımızda bebekle yüz yüze geldiklerinde şoke oluyorlar. O yüzden evlilik öncesi cinsel ilişkiye girmeden yapılan sürtünme benzeri cinsel haraketlerde erkeğin tam boşalması olmasa bile halk arasında zevk suyu denilen prostat sıvısındaki spermlerin bile kızlık zarını aşarak rahmen ulaşması ve sizi döllemesi mümkündür.

Kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilir mi ?

Kızlık zarı bozulması her bayanda farklı durumlar ortaya çıkartabiliyor , bazı kadınlarda şiddetli ağrı ve bol miktarda kanama olurken bazı bayanlarda ise pek fazla acı hissedilmeden az bir kanama ile bu seromoni geçebiliyor. Peki kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam etmek mi gerekir yoksa beklemek mi? hayatın normal akışına bırakın kendinizi ve içinizden geldiği gibi davranın , aşırı bir kanama ve ağrı yoksa ilişkiye devam edin.

Kızlık zarı bozulma veya yırtılma belirtileri nelerdir ?

Kızlık zarı bozulma belirtileri yada halk deyimi ile kızlık zarı yırtılması ve kızlık zarı patlaması gibi bir durum bir bayanın hayatında çok önemli bir andır ve genellikle evliliğin ilk gecesi yaşanması arzu edilir ama en temel içgüdü olan üreme içgüdüsü sizi çok daha önce bunu yaşamaya itebilir veya istem dışı olarak kızlık zarınız bozulabilir , kızlık zarı bozulma belirtileri cinsel ilişki esnasında yaşanan yırtılma ağrısı ve vajinal kanamadır, bunların dışında kasıklarda ağrı ve vajinada aşağı çekilme hissi gibi durumlarda olabilir. Ama pratik olarak adet görmüyorsanız sürtünme şeklinde bir ön sevişmede kanama ortaya çıktı ise büyük ihtimalle kızlık zarı patlaması yaşıyor olabilirsiniz.

Kızlık zarı bozulma nedenleri ve durumları

Kızlık zarı bozulma nedenleri arasında en fazla rastlanan durum cinsel ilişkidir tabi doğal olarak, ama gerçek bir cinsellik yaşamadan yada birleşme olmadanda kızlık zarı bozulma durumu yaşayabilirsiniz , en sık olarak sürtünme şeklinde ön sevişmelerde ortaya çıkar , bunu dışında kendi kendinize yaptığınız mastürbasyon gibi bir tatmin çalışmasında parmak ile kızlık zarı bozulması olabilir , yada erkek arkadaşınız öpüşme gibi giyinik sevişmelerde parmağını bacak aranızdan vajinanıza sokabilir ve kızlık zarınızı bozabilir. Daha nadir durumlar , bacak aranıza aldığınız delici ve künt darbeler , eğersiz ata ve eşeğe binmek , dar seleli bisiklete binmek gibi durumlarda kızlık zarı bozulma nedenleri arasında sayılabilir.

Kızlık zarı bozulmuş ve bozulmamış hali

Kızlık zarı bozulması hakkında bir şupheye düştünüzse , yani sürtünme şeklinde bir ön sevişme yada parmak ile kızlık zarı bozulması gibi ortada durumlarınız olduysa kızlık zarının bozulmuş hali ile bozulmamış halini karşılaştırarak sizi kızlık zarınızın bozulup bozulmadığı hakkında çıkarımda bulunmak istersiniz. Ama kızlık zarı yani himen nerdeyse her bayanda birbirinden farklı olduğu için temsili resimlere bayarak , kendi vajinanıza ayna tutarak net bir sonuca ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Dolayısı ile kızlık zarı muayenesi yada halk deyimi ile kızlık testi yaptırmadan rahat edemezsiniz.

Kızlık zarının patladığını veya bozulduğunu nasıl anlarsın ?

Gerçek bir cinsel ilişkide sıklıkla penis vajinadan 2 cm kadar içeri girdiği zaman kızlık zarına dayanır ve daha ileri itilirse kızlık zarı ortasındaki adet deliğinin olduğu noktadan yırtılmaya başlar ve genellikle saat 3 hizasından veya saat 9 hizasından oluşan bir lazerasyon yani yırtık ortaya çıkar , bu durumda bayan acı çeker ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar, erkek ise vajinadaki penis aracılığı ile bir sıcaklık ve ıslaklık olarak kanamayı hisseder , vajinadaki kayganlık kandan dolayı değişir.

Kızlık zarı bozulduğu zaman ne kadar kan gelir ?

Kızlık zarı bozulduğunda ortalama olarak 5 - 15 cc kadar kanama olur ve bu kanama yaklaşık 10 dakika sürer daha sonra kendiliğinden durur. Bazı bayanlarda kızlık zarı üzerinde daha kalın bir damara denk gelen kızlık zarı patlaması durumlarında aşırı kanama olabilir ve hatta tıbbi müdahale yaptığımız hastalar bile olabiliyor, ama buna karşılık kızlık zarı daha az damarlı olanlarda 5cc kadar bir kanama olup hemen durabiliyor.

Kızlık zarı bozulması nasıl olur ?

Kızlık zarı bozulması sıklıkla kadın erkek ilişkisi esnasında ortaya çıkar ve erkek cinsel organının hanımların vajinasına girmesi ile kızlık zarı bozulur , esnek kızlık zarı bile cinsel ilişkide kanama olmasa bile içten ayrışarak bozulmuş olarak kabul edilir. Bunun dışında sürtünme , ön sevişme , parmakla kızlık zarı bozulması veya bir travmaya bağlı olarak kızlık zarı bozulması durumları ortaya çıkabilir.

Bu yazıyı hazırlarken alıntılar yaptığımız kızlık zarının bozulması ve kızlık zarı dikimi ile alakalı web sayfaları için değerli hocamıza teşekkürü borç biliriz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulma anı görüntüleri

Kızlık bozma

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.