Kızlık zarı bozulması

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı bozulma belirtileri ve bekaret bozulmasıyla alakalı birçok soru geliyor. Sıklıkla kızlık zarı bozulmuşmudur , sürtünme yolu ile kızlık zarı bozulur mu , kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir mi , kızlık zarı kanı ne renktir , kızlık zarı nerededir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , flep yöntemi nedir , kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , geçici kızlık zarı dikimi süresi kaç gündür , kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına nasıl ulaşabilirim , vajina daraltma fiyatları nedir ve buna benzer birtçok sual geliyor. Kızlık zarıyla alakalı ayrıntılara bu yazımızda kısaca değiniyoruz.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Özellikle bekareti koruma maksatlı evlilik öncesi sürtünme şeklindeki ön sevişmelerde gerçek bir cinsel birleşme olmasa bile kızlık zarı zedelenebiliyor veya kızlık zarı bozulması olabiliyor , bu konuda kızlık zarı bozulma belirtileri video izlemek isteyen birçok hasta oluyor. Genel hatları ile incelersek , sürtünme veya başka cinsel aktivitelerde penisin vajinaya hiç girmemesi veya kısmen girmesi gibi durumlarda birkaç damlada olsa kızlık zarı kanı ortaya çıkarsa bekaretin bozulmuş olabileceği akla gelmelidir ve bundan sonra girilebilecek gerçek bir cinsel ilişkide beklenen kızlık zarı kanamasının riske gireceği hesaba katılmalıdır. Kızlık zarı zedelenmesinde herhangi bir yırtık olmayıp sadece üstten sıyrık olabilir , ama bu sıyrık derin ise kızlık zarı büzülmeye başlayarak vajina yolunu açabilir ve gerdek gecesi kanlı çarşaf ihtimali azalabilir.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

İstanbul'da birçok hastamız sürtünme şeklinde ön sevişmede erkeğın tam boşalmasının gerçekleşmesi durumunda ve hatta hiç boşalmadan zevk suyu denilen sperm öncesi salgılardaki sperm hücreleri ile kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı diye sul yöneltiyorlar. Gerçektende çok ilginçtir , bu şekilde kilot üzerinden hamile kalmış bakire hastalarım oluyor. Yani evet kızlık zarı hiç bozulmadan gebe kalabilirsiniz , aman dikkat. Sperm hücreleri kuyruk haraketleri ile 12 cm kadar ilerleyebiliyor.

Kızlık zarı dikimi

Şöyle veya böyle çeşitli sebeplerle zarar gören kızlık zarını eski haline getirip yeniden cinsel ilişkide kanayan bir kızlık zarı formuna sokmaya kızlık zarı dikimi diyoruz. Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla yapılır , ama benimde şiddetle tavsiye edeceğim flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyen hastaların %90 tarafınca tercih edilmektedir , sanıyorum bunun sebebi dikim sonrasında kişiye cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zaman vermesidir. Diğer yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi ise genellikle kalıcı kızlık zarı dikiminin 20 günlük dikiş iyileşme süresini bekleyecek durumu olmayan bayanlarca tercih edilir, ama kötü haber geçici bekaret dikimi en fazla 10 gün dayanır ve 10 günden sonra kendiliğinden bozulur. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... tl seviyelerinden başlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılında İzmir , Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama ....tl seviyelerindne başlar , ama yapılan işleme görede artar , hemen örnek vereyim , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... tl civarı iken çift kat flep yöntemi ücreti İstanbul'da .... tl maliyetle yapılır. Yine son yıllarda çok popüler olan kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatları .... tl civarı , kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti denilen sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatı fiyatı ise İstanbul'da yaklaşık .... tl civarıdır. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ise yine .... lerdedir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Bozulması

Kızlık zarı bozulma anı görüntüleri

Kızlık bozma

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.